e Dielë, 14 Shkurt, 2016

Bukuria & Moda

Gjashtë mënyra se si të bëni që llajneri juaj i syve...

Arritja e perfeksionit në përdorimin e llajnerit është një art në vete. është e mërzitshme që të harxhoni gjysëm ore apo 45 minuta në...

Ilaç popullor kundër zbokthit, largojeni përgjithmonë

Keni probleme me flokët dhe zbokthi nuk ju lë rehat gjate gjithë kohës, ja ilaçi popullor për zhdukjen zbokthit.Përbërësit e nevojshëm:10ml ( dy lugë...

Dobësim & Fitnes

Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë...

A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim?Kjo në fakt nuk është e çuditshme: xhenxhefili djeg yndyrnat dhe...

Lidhje dashurie & Ndarja

5 shenjat që tregojnë se ndarja juaj ka qenë një gabim...

A mendoni ende për lidhjen tuaj të vjetër dhe asesi nuk mund të vazhdoni për të lëvizur mëtutje?“Largohuni, lëreni të kaluarën prapa”, janë vetëm...

Na ndiqni

81,110FansaLike
21NdjekësNa ndiqni
35,124NdjekësNa ndiqni
48NdjekësNa ndiqni

Kalkulatori i ovulimit

Kalkulatori i ovulimit

Mami & Bebi

VIDEO: Si të shpëtoni foshnjen tuaj nëse i ndalet frymëmarrja

VIDEO: Si të shpëtoni foshnjen tuaj nëse i ndalet frymëmarrja

Një studim britanik ka zbuluar se vetëm çereku i prindërve dinë se si të rianimojnë...
Pas abortit, sa duhet të presin çiftet për një shtatëzëni të sërishme?

Pas abortit, sa duhet të presin çiftet për një shtatëzëni të sërishme?

Pas një aborti të hershëm, çiftet që provojnë shtatëzëni të sërishme brenda tre muajve kanë...
Grupet e gjakut dhe shtatzënia

Grupet e gjakut dhe shtatzënia

Ndër ekzaminimet e para laboratorike që duhet bërë kur konstatohet shtatzënia është përcaktimi i grupit...
Belbëzimi tek fëmijët

Belbëzimi tek fëmijët

Shumë fëmijë të vegjël kalojnë përmes kësaj faze në mes të moshës 2 dhe 5...
A ndikon aborti mëparshëm rreth mbetjes shtatzënë?

A ndikon aborti mëparshëm rreth mbetjes shtatzënë?

A mund të ndikojë aborti që kam patur më parë (apo më shumë se një...