Edona Llalloshi lind vajzën, Doa 0 Komente

Postuar më 14 Jul 2011 në ora 4:47pm

Edona Llalloshi sot ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë – një vajzë, e cila do të quhet Doa.

Këngëtarja kosovare dhe vajza e saj thuhet të jenë në gjendje të mirë shëndetësore.

Familjarët e Edonës kanë treguar për Telegrafi.com se vogëlushja do të emërohet Doa.

Edona Llalloshi është e martuar me Gazmend Fejzullahun, një biznesmen nga Peja./telegrafi/

Lidhje të ngjashme

Komento