Adelina Ismajli publikon këngën e re (video) 2 Komente

Postuar më 18 Oct 2011 në ora 12:21am

Diva e muzikës shqipe, Adelina Ismaili, e cila ka kohë që po përgatit një videoklip të një kënge të re, tashmë e ka publikuar atë.

Kënga, një bashkëpunim me Faudel, e titulluar “I love you more”, është e një zhanri ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta dëgjojmë më parë Adelinën, është më ritmike dhe me disa tinguj arab.
Ndoshta kjo për faktin se me këtë këngë, Adelina synon më shumë tregun evropian, pasi atë shqiptar, ka kohë që veçse e ka pushtuar.
Dëgjojeni këngën

Lidhje të ngjashme

2 Komente

  1. Erdh Diva qe ne e dojm edhe e adhurojm…diva qe na la pa fjal..diva qe din gjdo here me bo gjera te miraa..faleminderit Adelina Ismaili per ket super kenge per ket klip qe te mahnit me nje fjal brravooooo

  2. besart

    Adelina Ismaili djepi i zhvillimit te artit shqiptar godet boten me nje kenge e mbi te gjitha me nje klip marramendes qe ia kan zili edhe vet yjet boterore, ky eshte shpirrti i artistes qe e karakterizon gjithmon mbretereshen Ismaili

Komento