5 përdorime të vajit të bebes që askush nuk i di, i dyti do t’ju “çmend”!

Kur flasim për estetikë, shumë njerëz menjëherë mendojnë që ajo përfshin vizitën në ndonjë sallon ose ndonjë përbërës të shtrenjtë, por realiteti është ndryshe. Ka më shumë se një zgjidhje që mund të kemi për trupin dhe lëkurën tonë, të cilat mund të jenë shumë më të lira.

Ka një produkt që pothuajse gjithkush e ka në shtëpi – vaji i bebes – jo të gjithë e dinë, por ky vaj i mrekullueshëm ka shumë përdorime dhe sot ne do t’ju tregojmë se për çfarë qëllimesh përdorët ai.

Vaji i bebes mund të përdoret për:
  • Shkëlqimin e këmbëve
  • Largimin e kruajtjes tek gratë shtatzëna
  • Largimin e shenjave që shkaktojnë mushkonjat
  • Zbutjen e lëkurës
  • Hidratim

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Nuk bëhet shaka, ky veprim që e bëjnë të gjithë femrat shkakton kancer të lëkurës!

Përbërësi më i fuqishëm për të pastruar pjesën intime, si edhe për të luftuar infeksionet dhe bakteriet e ndryshme!