8 gjëra të çuditshme që bëjnë femrat që i çmendin meshkujt…

Të gjithë e dinë se një nga gjërat më të mira që mund të bëni për ta çmendur atë totalisht është t’i tregoni asetet tuaja, por kur bëhët fjalë për veprimet (ndonjëherë të pavetëdijshme) që ju bëni pas së cilave ai nuk reziston dot.

Ja 8 prej tyre:

1. Luani me flokët: Meshkujt ju adhurojnë kur luani me flokët pa vetëdije. Kur përshkoni gishtat mes flokëve apo kapni një cullufe dhe përdridhni atë mes gishtave, i bëni të humbin ndonjëherë kontrollin ndaj jush.

2. E “përdorni” për t’u ngrohur në shtrat: Kur mbështilleni pas tij, sigurisht që e adhuron.

3. Kafshoni buzën: Ai iu dashuron kur iu shikon teksa kafshoni buzën e zhytyr në mendime.

4. Kur shtriqeni: Nuk e kemi fjalën për pozat e jogas, por kur shtriqeni pas një kohe të ulura dhe tregoni një pjesë të mirë të trupit tuaj fantastik.

5. Kur jeni të entuziasmuara për diçka: Ai adhuron t’iu dëgjojë kur flisni për diçka plot me pasion.

6. Era juaj e parfumit: Apo era juaj e shampoos, e çmendin sa herë i ndjen tek ju apo diku tjetër, pasi e kujtojnë veçanërisht në ju.

7. Buzëqeshja juaj: Vetëm thjesht kur buzëqeshni e bëni të lumtur.

8. Kur qeshni me të madhe: Nëse jeni të lumtura dhe e merrni jetën me pozitivitet atëherë edhe ai do të jetë i lumtur!

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Gjithçka që duhet të dini rreth vezëve: Sa vlera ushqyese kanë, sa shpesh duhet t’i hani dhe a janë të dëmshme?

Fakti se cilën pjesë të trupit e lani të parën kur bëni dush zbulon se çfarë jeni nën çarçaf…