Boheme me të bardha (Foto)

Nuk është risi që ngjyra e bardhë të jetë një nga trendet më të rëndësishme të stinës së verës, por këtë verë bëhet fjalë për diçka më specifike dhe ky është stili bohemian.

Ky stil risjell fustanet e lirshme, si dhe një nga kombinimet më praktike që janë kanotierat e thurura të kombinuara me pantallona të shkurtra xhins.

Kjo tendencë vihet re edhe ndër personazhet e famshme të botës së skenës ndërkombëtare.

Shikoni fotot për t’u frymëzuar nga stili i këtyre personazheve, dhe zbuloni sugjerimet tona për të arritur pamjen e tyre.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

PARA SE TË PIQNI MISH NË SKARË KUSHTONI KUJDES DY GJËRAVE! Njëra është e keqe për shëndetin dhe mund të jetë KANCEROZE

Shtatë gabimet më të rrezikshme me barna