Duke shfletuar kategorinë

Bukuria & Moda

Ja si të rrisni flokët me vetëm 1 përbërës!

Është një përzierje e cila jo vetëm pastron skalpin, por në të njëjtën kohë, i ushqen flokët dhe i bën flokët shumë të shëndetshëm. Merr një filxhan spinaq, përzieje me një lugë çaji mjaltë dhe një lugë çaji vaj (rekomandohet vaj ulliri ose…