Duke shfletuar kategorinë

Moda

Boheme me të bardha (Foto)

Nuk është risi që ngjyra e bardhë të jetë një nga trendet më të rëndësishme të stinës së verës, por këtë verë bëhet fjalë për diçka më specifike dhe ky është stili bohemian.Ky stil risjell fustanet e lirshme, si dhe një nga kombinimet…

Tetë stilet e pamjes perfekte verore

Muajt e verës duhet të mbizotërojnë pëlhurat e lehta, të cilat të mbajnë gjithmonë të freskët, megjithatë çdo verë duhet të këtë brenda vetes edhe pak stil sezoni, pra t’i kesh të dyja: komode dhe me stil.Ka shumë gjëra që mund të…

Rrobat e femrave afariste (Foto)

Ngjyrat kryesore janë: e kaltra, ngjyrë ulliri, ngjyrë gështenje, ngjyrë panxhari dhe ngjyrë trëndafili, pastaj nuancat e mbyllëta të ngjyrave themelore.Rrobat nga pëlhurat e shkëlqyeshme si p.sh. sateni rrallëkush dëshiron t’i veshë në…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptMë shumë