Duke shfletuar kategorinë

Femina+

Anti-8 Marsi

Nga Mira KazhaniNë qytetin tim të vogël, në Veri, kemi jetuar në katin e 6-të të një pallati në qendër. Nga njëri ballkon, më kujtohet si sot, shihja një hallë dhe një teze, që ishin komshie. Nga dritarja e dhomës sime, hallën e madhe,…

Alarm! Çokollata “Kinder” kancerogjene!

Çokollatat janë të preferuarat e fëmijëve, dhe shpesh kjo ka qënë një betejë e humbur për prindërit që t’i ndalojnë vogëlushët e tyre që t'i konsumojnë. Por tashmë është një tjetër alarm për prindërit. Prindër kujdes, mos i lejoni fëmijët…

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptMë shumë