Duke shfletuar kategorinë

Showbiz

Ti nuk lexon – Edison Ypi

Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk ndjehesh i lumtur. Ke ankesa. Nuk të rreh mirë zemra. Nuk të mbushet mushkëria. Nuk e shijon dhe nuk e tret si duhet ushqimin. Mirë të bëhet. Do vuash derisa të vdesësh. Sepse…

FOTO: Afrona Dika me foto të nxehta nga Meksika

Afrona Dika po tregon dita ditës pse është prej femrave më seksi shqiptare. Modelja e njohur e cila jeton në Zvicër po qëndron në Meksikë me këngëtarin Blero. Ajo dhe i dashuri i saj po shijojnë momente lumturie, teksa Blero duket se është…

VIDEO: Çiljeta heq reçipetat live në emision

Çiljeta është e ftuara e radhës në emisionin “6 ditë pa Ermalin” të Ermal Mamaqit. Pas batutave e situatave interesante që solli me Edi Ramën, aktori i humorit Ermal Mamaqi ka rezervuar për shikuesit e vet gjëra të tjera interesante në…