Çmende, mahnite sa mos ta dijë çfarë e ka gjetur: Teknikat më të mira për joshjen e mashkullit

Joshja është shkathtësi serioze e komunikimit midis mashkullit dhe femrës. Nga darka e shtrenjtë e deri te një buzëqeshje, ja si ta pushtoni personin që ju pëlqen.

Vështrimi emocionues

Kur të bisedoni me personin që ju pëlqen mundohuni ta mbani më gjatë shikimin, madje edhe kur nuk flisni. Shikimi i tillë nxit emocionet dhe substancat e njëjta nëpër vena kur dashurohemi.

Eleganca

Jini gjithmonë elegante, plot sharm dhe stil. Le t’i lë veshja përshtypje. Madje edhe kur nuk dilni diku kur ekziston kodi i veshjes, mundohuni të dukeni sikur kujdeseni për veten. Meshkujt pëlqejnë kur një femër është elegante. Nuk është gjithçka te fustanet e shkurtë.

Le t’i ndjejë fluturat në bark

Kuptojeni se çfarë e eksiton personin me të cilin dilni. Kuptojeni çfarë i pëlqen dhe cilat vende me dëshirë i viziton. Një film horor në kinema është mundësi e mirë t’i ofroheni njëri-tjetrit.

Veprimi dhe reaksioni

Përcillni reaksionet e tij dhe silluni në hap me to. Duhet të jeni njëjtë edhe me disponimin.

Buzëqeshja

Mundohuni t’i buzëqeshni, e nëse jeni në shoqëri, jini e para t’ia bëni me dije se shakaja kishte sukses. Në këtë mënyrë meshkujt mundohen të krijojnë një lidhje me juve.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Herpesi gjenital: Simptomat që shfaq dhe si ta kuptoni!

Forcon imunitetin dhe parandalon kancerin, është antioksiduesi më i mirë!