in

PËR TË QARËPËR TË QARË HAHAHAHA WOWWOW DASHURIDASHURI I INATOSURI INATOSUR TËRHEQËSTËRHEQËS BOSSBOSS DREQI E MARRTËDREQI E MARRTË BUDALLABUDALLA

Dieta me patate dhe jogurt (kos) – për 3 ditë humbasni 5 kg

Dieta me patate dhe jogurt – për 3 ditë humbasni 5 kg
Po shfaqen...

Me këtë dietë që është shumë e thjeshtë ju do të humbni 5 kilogram. Gjatë kohës së dietës duhet të hani vetëm patate të ziera dhe jogurt me masë të vogël yndyre.

Regjimi i të ushqyerit:

Po shfaqen...

Dita e parë
Mëngjesi: 1 patate e zier pa kryp, 1 gotë jogurt
Dreka: 2 patate të ziera pa kryp, 1 gotë jogurt
Darka: 2 gota jogurt

Dita e dytë
Mëngjesi: 1 gotë jogurt
Dreka: 2 patate të ziera pa kryp, 1 gotë jogurt
Darka: 1 patate të zier pa kryp, 1 gotë jogurt

Dita e tretë
Mëngjesi: 1 patate të zier pa kryp
Dreka: 1 patate të zier pa kryp, 1 gotë jogurt
Darka: 1 gotë jogurt.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Leave a Reply
 1. Pershendetje ,
  Une e kam mbajtur kete diete per 3 dite dhe humba 2 kg.
  Kam respektuar cfare pershkruhet ne program .
  Edhe pse nuk shkruhet ekzaktesisht sa gram duhet te jene kokkrat e patateve dhe sa ml gota me kos .
  Personalisht kam perdorur kokrra te vogla patatesh deri ne 100 gr dhe gote uji noramle per kosin 250 ml.
  Problemi eshte se une qendroj gjithe kohen ulur pasi punoj ne zyre .
  Mendoj se cdo diete dhe cdo dite madje duhet te jete patjeter e shoqeruar edhe me aktivitet fizik.
  Megjitheate, une dua ti inkurajoj te gjithe ata qe duan te humbin peshe ta provojne .
  Ndersa per faqen komplimenta !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Pija energjike që djeg yndyrnat

Pija energjike që djeg yndyrnat

Lëngu me mjaltë që ju dobëson 3 kg në javë

Lëngu me mjaltë që ju dobëson 3 kg në javë