E bardha e vezës nga pula e zezë shëron hemorroidet!

Merrni një vezë nga pula e zezë dhe ndajeni të bardhën e saj, kjo ndihmon në masë të madhe për të gjithë ata që vuajnë nga hemorroidet.

Lageni një peshqir me ujë të ngrohtë, aty vendosni të bardhën e vezës nga pula e zezë dhe më pas aplikojeni në zorrë të trashë dhe mbajeni gjatë natës.

Në bazë të asaj që shumë persona e kanë dëshmuar, kjo gjendje përmirësohet shpejt.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ju mundon lukthi? Kjo recetë popullore largon dhimbjen!

Gjëra të pabesueshme që bën vagina… Do të mbeteni pa fjalë!