“E bukur dhe e rrezikshme” – Prokurorja Fatime Fetai me grim para festave të fundvitit!

Prokurorja e Prokurorisë Speciale – Fatime Fetai theksoi bukurinë e saj në ahengun para Vitit të Ri.

Avokatja 33-vjeçare ishte përgatitur për festim në sallonin e ri të bukurisë të Aleksandër Dadarit.

Grimuesi i njohur ndau fotografitë e prokurores, e cila ishte me make-up të fortë rreth syve dhe buqëkuq të kuq, gjë që e bën  të njohur./Femina.al/

Fatime Fetai në vizitë në studion time Dadar. Me ngjyrë ose bardh & zi? Gjithsesi është shumë e bukur! – ka shkruar Dadar në përshkrimin e fotografive në Facebook & Instagram.

Po shfaqen...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Çfarë është avullimi vaginal dhe si mund ta bëni këtë në shtëpi!

Kafe të zakonshme apo me qumësht – cila është më e shëndetshme?