in

Ekskluzive: Vajza e Adem Jasharit lind fëmijë në ditën e Epopesë së UÇK-së

Po shfaqen...

Pikërishtë në ditën kur ka nisur aktivitetet për shënimin e 20 vjetorit të rënjes heroike të Komandantit Legjendar dhe Familjes Jashari, nga kjo familje vjen një lajm i mirë.

Femina.al, ka mësuar se sot kjo familje e madhe është shtuar edhe me një anëtar të ri. Vajza e heroit legjendar Adem Jasharit, Marigona ka sjellur në jetë një fëmijë të shëndoshë.

Po shfaqen...

Femija erdhi në jetë pikërisht ditën kur 20 vite më parë filloi sulmi mbi familjen Jashari nga ku mbetën të vrarë më shumë se 50 anëtarë të familjes.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Bleona e bën sërish, ekspozon gjoksin e mbuluar vetëm me rrjetë!

Sëmundja që nuk mund të shërohet!