Ajlajner i kaltër + buzëkuq vishnje = përsosmëri e BUKURISË në modelet si Gigi Hadid dhe Kendall Jenner (Foto)

Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid janë duke ecur në tapetin e njëjtë, padyshim se mund të vëni bast se ngjarja do të jetë e mirë.

Gjenialja e makijazhit, Pat McGrath u ka dhënë modeleve si Gigi dhe Kendall, të dyja 21 vjeçe, qepalla të kaltra dhe buzë me ngjyrë të mbylltë vishnje për “New York Fashion Week”.

Ky kombinim i hatashëm është tejet i përdorshëm dhe e zbukuron çdo lloj lëkure!

“Vajza, gjithçka është rreth pigmentit të kaltër. Forca e vërtet e bukurisë gjendet në gojë dhe në sy, prandaj gjithçka është rreth ngjyrës së përsosur”, ka treguar prapa skenave Pat.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Djathi, mishi i pulës dhe ushqimet tjera të përditshme që ju mundësojnë rritje të flokëve

Ishte pa flokë derisa përzieu banane me birrë!