in ,

Enca publikon klipin e ri me skena të nxehta erotike (Video)

Po shfaqen...

Këngëtarja shqiptare, Enca ka publikuar projektin e saj më të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Dua” të cilën e ka paralajmëruar tash e shumë kohë.

Ajo është një këngë ritmike të cilën Enca e ka përcjell edhe me skena shumë provokative dhe seksi, madje edhe puthje franceze.

Po shfaqen...

Ndryshe, ky projekt tashmë është i qasshëm në kanalin e Encës në Youtube.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Përse shtatzënat adhurojnë ushqimin e thartë?

Vendosni limon në vetullat tuaja për 4 javë rresht. Efekti është fenomenal!