FOTO: Nusja organizon “Natën e Kanagjegjit” nën ujë

0 87

Një çift i ri nga Stambolli i cili ndjek leksione të zhytjes, ka organizuar nën ujë “natën e kanagjegjit”, aheng që mbahet nga ana e nuses në prag të martesës.

Çifti profesionist për zhytje i cili po përgatitet për martesë ka bërë një akt të çuditshëm. Ata kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për ta organizuar ahengun e kanagjegjit.

Seyhan Acar, së bashku me shoqet e saj, janë zhytur nën ujë në plazhin Beylikduzu të Stambollit, ku kanë zhvilluar eventin duke u argëtuar dhe kaluar çaste zbavitëse.

POSTIME TË NDËRLIDHURA

Sipas traditës, ajo ka vendosur këna në duar, ndërsa të ftuarit kanë vallëzuar rreth nuses dhe kanë lozur me def.
Ndërkaq, dhëndri i është bashkangjitur më pas ahengut.

“Desha që natën e kënasë ta realizoj në vendin ku ndihem më e lumtur”, u shpreh Acar, e cila thotë se pjesa nën ujë është vendi ku kënaqet më së shumti.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptMë shumë