Fotot e para nga muaji i mjaltit i çiftit të famshëm në Maldive (Foto)

0 232

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Aktori i njohur me origjinë turke, Burak Ozçivi, i njohur në vendin tonë për shumë role në disa seriale mjaft të njohura dhe të suksesshme, ka kurorëzuar me martesë dashurinë disavjeçare me aktoren Fahriye Evcen.

Fotot e ceremonisë që u mbajt më 29 qershor u shpërndanë në të gjithë mediat turke, por edhe më gjerë, aty ku aktori është i njohur.

Pas dasmës përrallore, me qindra të ftuar, Fahriye Evcen ndau me ndjekësit e saj në Instagram një foto të adhurueshme nga ceremonia bashkë me shënimin: “Plotësisht heroi im, bota ime.. duke u rritur me ty, thashë po përgjithmonë, tani gjithçka është ok.

Pas dasmës vijnë edhe fotot e para nga ishujt Maldive, aty ku çifti po kalon muajin e mjaltit.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...