Frizurë shumë të bukur për dy minuta! Ju nevojitet vetëm një laps i thjeshtë (VIDEO)

Ide e shkëlqyeshme për rezultat fenomenal!

Dëshironi t’i bëni frizurë atraktive por të lehtë princeshës suaj? Atëherë provoni këtë truk të lehtë!
Lidhni bisht, pastaj kalojeni lapsin e thjeshtë nëpër të.

How to create an amazing hairstyle with a pencil

More hairstyles for your little princess: goo.gl/f4Yxoc 󾆜🏼

Pubblicato da Bright Side su Venerdì 2 settembre 2016

Ndani flokët në dy tufa, njërën nga ana e majtë dhe tjetrën nga e djathta, dhe nxirrni sipër lapsit.

Pastaj ndani tufën e djathtë në gjysmë dhe njërën gjysmë kalojeni në anën e majtë, veproni njësoj edhe pjesën tjetër të tufës nga ana e djathtë në të majtën, qiteni pjesën e flokëve të lëshuara mbi laps dhe atë qiteni në anën e majtë.

Përsëriten procedurën nga ana e jashtë në të djathtën he vazhdoni ashtu derisa të thurni tërë flokët.

Forconi me llastik. Tërhiqeni lapsin, dhe lidheni tepricën e gërshetit nga ana e poshtme.

Ide e shkëlqyeshme, apo jo?

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Përse boronicat janë të mbuluara me një lloj pluhuri të bardhë?

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj