Gruaja 109 vjeçare thotë se shmangia e meshkujve është sekreti i jetëgjatësisë!

Me 109 vite në shpatullat e saj ajo ishte zyrtarisht gruaja më e vjetër në Skoci. Së fundmi ajo zbuloi sekretin e jetëgjatësisë që është njëkohësisht shumë i thjeshtë por edhe shumë gazmor.

Nëse doni të keni një jetë të gjatë ajo ju rekomandon të hani tërshërë çdo mëngjes dhe gjëja më e rëndësishme, të shmangni meshkujt.

Po, po është e vërtetë. Duket se sekreti i të pasurit një jete të gjatë paska qenë i fshehur tek meshkujt gjatë gjithë kësaj kohe. Ose për të qenë më të saktë qenka fshehur nga meshkujt.

Po shfaqen...

Ata sjellin më shumë telashe se nga çfarë vlejnë në të vërtetë.” thotë Gallan.

109 vjeçarja ka qënë një grua e pavarur gjatë gjithë jetës së saj. Ajo ka punuar shumë që kur ka qenë një adoleshente. Gallen e la shtëpinë e saj që kur ka qenë 13 vjeç dhe që atëherë ka jetuar vetëm dhe mbi të gjitha nuk është martuar kurrë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Çfarë dhimbje shuan lëngu i patates me banane?

Shërojini infeksionet e sinusit me uthull molle!