Heqja e mitrës, si ndikon në kënaqësinë seksuale tek femra?

Opinioni i një mjeku italian mbështetet në atë se heqja e mitrës mund të ndikojë pozitivisht në kënaqësinë seksaule.

Fabrizio Quattrini, mjek italian dhe njëherësh president i Institutit të Seksologjisë Shkencore në Romë dhe autor i një studimi në lidhje me këtë fushë, ka konfirmuar se heqja e mitrës mund të ndikojë pozitivisht në jetën seksuale, megjithëse bën thirrje që të mos bëhet me vetë dëshirë.

Mjeku thekson se heqja e mitrës nënkupton vetëm eliminimin e mundësisë për të pasur fëmijë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Fuqia shëruese e temjanit ndihmon në shërimin e kancerit, astmës dhe depresionit!

Përse boronicat janë të mbuluara me një lloj pluhuri të bardhë?