in

Hiqni dorë nga barnat dhe pastrojeni mëlçinë me këtë lëng natyror

Po shfaqen...

Mëlçia është një nga organet më të rëndësishme të trupit tonë dhe ka rëndësi të madhe për shëndetin tonë.

Kur ky organ nuk funksionin si duhet, atëherë ai jep efekte negative në të gjithë trupin tonë, prandaj është shumë i rëndësishëm kujdesi për shëndetin e mëlçisë dhe mbajtja e mirëqenies së saj.

Lëngu që pastron mëlçinë e bën atë të funksionojnë më mirë.

Po shfaqen...
Ja cilët janë përbërësit që ju duhen:
  • 125g lakër e freksët
  • 1 limon
  • 25g selino
  • 250g dardha të freskëta
  • 2cm xhenxhifil
  • 500ml ujë
  • 10g mente të freskët
Përgatitja:

Të gjithë përbërësit i ndani në copa të vogëla dhe i përzieni me ujë. Pasi të jetë përgatitur lëngu e servoni në gota të xhamit. Lëngun duhet konsumuar dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ushtrimet katër minutëshe që kanë vlerën e një ore në palestër (Video)

Vajza, ja çfarë duhet të dini për shëndetin tuaj intim gjatë vjeshtës