Ide si ta kombinoni fundin e lëkurës në vjeshtë …

Fundi i lëkurës është padyshim një veshje “must” në garderobën e femrës.

Mund të jetë në ngjyra e modele të ndryshme, e rëndësishme është të shkojë përshtat me format e trupit tuaj. Modeli i ngushtë pas trupi, ose quajtur ndryshe “pencil skirt” është modeli më i pëlqyer nga vajzat.

Këtë fund mund ta përshtatsni sipas stilit sport, duke e kombinuar me një bluzë pambuku dhe atlete, ashtu si mund ta vishni në mbrëmje me taka të larta. Bluzat oversize i shkojnë mjaft mirë gjithashtu këtij fundi, për shkak të kontrastit që krijon.

Fotot e përmbledhura në këtë artikull mund t’ju japin disa ide shumë të bukura.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Qytetet me ushqimin më të mirë në botë

Fëmijë e të rritur, gishtat në hundë mund të kthehen në rrezik serioz!