Ja pse duhet përdorur tampona me kanabis?

Një kompani e quajtur “Foria” e cila është e njohur për produktet dhe lubrifikantët e përbërë me kanabis kohët e fundit ka krijuar “cannabis vaginal suppositories”.

Produkti shërben për të ndihmuar femrat të mos ndjejnë më dhimbje nga periodat.

Këta tampona kanabisi lehtësojnë dhimbjet vaginale, lëshojnë kimikate në tru që sjellin lumturi, relakson muskujt dhe nervat. Shumica e fremrave që i kanë përdorur kanë treguar se dhimbjen kanë ndaluar për më pak se 20 minuta.

Po shfaqen...

Për t’i blerë ato, duhet të dorëzoni një aplikim së bashku me letrën e rekomandimit të mjekut.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ja çfarë duhet e çfarë nuk duhet të konsumoni në mëngjes!

Kafjalli që parandalon sëmundjet e zorrës së trashë, shkrin dhe kilogramët e tepërt!