Ju kujtohet gruaja në foto që peshonte rreth 500 kg? Ja si duket ajo sot (Foto/Video)

0 360

Maria Rosales ishte pjesë e mediave për një kohë të gjatë, për shkak të peshës së madhe, por sot ajo duket krejtësisht ndryshe.

Ajo ishte e detyruar që gjithë ditën ta kalonte në shtrat dhe mezi merrte frymë nga pesha e tepërt.

Me ndihmën e mjekëve dhe vullnetin e saj të madh për të humbur peshë, ajo sot peshon vetëm 90 kilogramë.

Kjo histori mund të jetë inspiruese për të gjithë personat me mbipeshë, e që kanë dëshirë të bëjnë një ndryshim në jetën e tyre e të përjetojnë përditshmëri normale.

Për më tepër, ndiqeni videon më poshtë!

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. AcceptMë shumë