Ju mundon lukthi? Kjo recetë popullore largon dhimbjen!

Nëse ju mundon gastriti ose thartira në lukth, detyrimisht provojeni këtë recetë alternative, sepse mundet t’ju ndihmojë për të larguar dhimbjen. Në vijim ju paraqesim recetën, e cila mund të zbusë simptomat e gastritit dhe dhimbjeve të tjera në stomak.

Lëngu nga kungulli

Në gjysmë litri lëng shtojani dy lugë mjaltë dhe një lugë uthull të mollës. Nga ky lëng dhimbja ndalon sa hap e mbyll sytë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Bima çudibërëse kundër lythave në sy!

E bardha e vezës nga pula e zezë shëron hemorroidet!