Ju mundon lukthi? Kjo recetë popullore largon dhimbjen!

0 149

Nëse ju mundon gastriti ose thartira në lukth, detyrimisht provojeni këtë recetë alternative, sepse mundet t’ju ndihmojë për të larguar dhimbjen. Në vijim ju paraqesim recetën, e cila mund të zbusë simptomat e gastritit dhe dhimbjeve të tjera në stomak.

Lëngu nga kungulli

Në gjysmë litri lëng shtojani dy lugë mjaltë dhe një lugë uthull të mollës. Nga ky lëng dhimbja ndalon sa hap e mbyll sytë.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...