Ka krijuar stil të mirë veror: Kombinime për dalje me shoqëri, shëtitje apo plazh! (Foto)

Vera është stina e vetme e vitit kur ngjyrat e zjarrta, modelet e pazakonshme, por edhe dezenët më të pazakonshëm jo që janë të lejueshme, por edhe të preferuara.

Motivet e yjeve në fustane sërish janë në modë. Mund të zgjidhni motive subtile të yjeve në fanella të zakonshme apo në shalle të ngushta ose yje të theksuara në fustane dhe funde.

Njësoj vlen edhe për veshje me tufna dhe vija. Pjesë rrobash të parezistueshme gjithsesi janë fustanet e gjerë, të shkurtër dhe pantallonat e bardha.

View this post on Instagram

My face before Rosé 👀

A post shared by Doina Ciobanu (@doina) on

Fustanet e gjata luksoze damat e njohura thjesht i preferojnë shumë, sepse janë një ndër pjesët më praktike të veshjeve në këto temperatura të larta.

Nga ana tjetër, vera është e paimagjinueshme pa veshjet e shkurtra klasike. Janë veçanërisht të popullarizuara modelet e ngushta të cilat “përqafojnë” trupin shtatgjatë.

Ato duken të mrekullueshme me këpucët baletane, atlete, këpucë, sandale…

Nëse mendoni se si ta pasuroni stilin tuaj personal kësaj vere, si ta freskoni gardërobën dhe në fund të fundit, si t’i vishni pjesët e vjetra të rrobave në mënyrë të re, shikoni kombinimet në vijim.

View this post on Instagram

From Rome with Love #bydanieglamourrome #italy

A post shared by Lizzy (@lizzyvdligt) on

View this post on Instagram

Bisous bisous 💋

A post shared by Doina Ciobanu (@doina) on

View this post on Instagram

#sardegna is #love

A post shared by Eleonora (@eleonora_mararo) on

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Erëza që balancon 100% nivelin e sheqerit në gjak

Thuajini “lamtumirë” shumë sëmundjeve me këtë përzierje të përgatitur në shtëpi!