Kafjalli që parandalon sëmundjet e zorrës së trashë, shkrin dhe kilogramët e tepërt!

Tërshëra ka veti të shumta shëruese dhe ndikon mirë në mirëqenien tuaj.

Përbërësit:
  • 1 gotë tërshërë;
  • 1 banane;
  • 1 lugë mjaltë;
  • 1 gotë qumësht;
  • 1 lugë kanellë;
  • arra të copëtuara.
Udhëzimet:

Tërshërën e zhytni në qumësht dhe prisni për 20 minuta. Më pas shtoni mjaltin dhe i përzieni mirë. Në fund shtoni bananet dhe arrat dhe përzieni. Mund t’i shtoni dhe kanellë.

Ju bëftë mirë!

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ja pse duhet përdorur tampona me kanabis?

Përgatiteni lëngun nga ananasi dhe farat çia për humbje në peshë!