Këto foto të femrave në bikinit e Ashley Graham me të vërtetë se janë të ‘nxehta’ (Foto)

Në rast se nuk keni dëgjuar, Ashley Graham, mbretëresha e të qenit ‘seksi’, ka një koleksion me bikini për të gjithë, dhe ato kostume janë tejet seksi.

Vajza dhe gra nga e gjithë bota kanë filluar të postojnë në Instagram me hashtag-un #ashleygrahamxswimsuitsforall për të treguar se sa mirë duken në ato bikini.

Verdikti? Ato të gjitha duken tejet të mira!

Мë poshtë ju sjellim disa nga këto fotografi të postuara në Instagram:

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ishte pa flokë derisa përzieu banane me birrë!

Tri mënyrat më të mira për t’i larguar dhimbjet e djegies nga dielli, sipas ekspertes ndërkombëtare