in

Kjo recetë e bërë nga hudhrat do të “hekurosë” rrudhat tuaja brenda 7 ditëve!

Po shfaqen...

Gjithkush e di se hudhra është e mirë për shëndetin apo jo? Për shkak të vetive që posedon, ajo është vlerësuar si një antioksidant i fuqishëm dhe një antibiotik natyral, por a e dinit se përpos tyre ajo mund të reduktojë rrudhat brenda një kohe rekord?

Receta:

Merrni një thelpi hudhër dhe grijeni imët.
Më pas e vendosni në një enë. Përziejeni me një lugë mjaltë dhe një lugë gjelle pluhur balte (mund të blihet në çdo farmaci ose dyqan).

E përzieni mirë dhe aplikojeni në fytyrë. E lini të veprojë për 30 minuta dhe më pas e shpëlani me ujë të vakët.

Po shfaqen...

Do të habiteni me rezultatet!

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Nuk do të besoni çfarë shëron folia prej alumini!

Kunguj në tavë me vezë dhe djathë të bardhë!