Kujdes prindër! Shikoni si falsifikohet skadimi i afatit të ‘Kinder Eggs’ në Kosovë!

Një fotografi e ‘Kinder Eggs’ është shpërndarë sot në Facebook ku shihet falsifikimi i skadimit të afatit.

Mjekja Njomza Xhemaj ka postuar fotografinë e ‘Kinder Surprise’ së cilës mbi datën e skaduar i është ngjitur një tiketë e falsifikuar.

Data e parë e skadencës është më 24.08.2017, ndërsa në tiketën e re është vendosur data 29.06.2018.

Bëni kujdes prindër kur dëshironi t’i gëzoni fëmijët me produkte të tilla, para se t’ua rrezikoni shëndetin.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Eliksiri natyral nga mjalti, arrat, hudhrat dhe uthulla që shëron shumë sëmundje!

Konsumojeni këtë si paragjellë dhe nuk do të sëmureni nga gripi dhe viroza!