in

Lëngu nga rrushi i thatë dhe lakra vjollcë që bën mrekulli…

Po shfaqen...

Në vijim ju sjellim recetën që pakëson thartirën në lukthin dhe organizmin tuaj, ndikon si antibakterial.

Përbërësit:
  • 1/4 e lakrës vjollcë;
  • 1 kopër;
  • 200 g rrush të thatë;
  • 1 limon.
Përgatitja:

Lakrën e copëtuar në copë të vogla e futni në blender. Më pas shtoni koprën e copëtuar, rrushin dhe lëngun e limonit. Përzieni mirë, lëngun e konsumoni menjëherë.

Po shfaqen...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Kujdes me këto 3 shenja: Trupit tuaj i mungon yndyra!

Kanella me kefir ka efekt të çuditshëm në organizëm!