Lodhja më e mirë në jetë, Adelina Ismaili rrëfen si e ka pritur Vitin e Ri 2018!

Pothuajse në çdo shtëpi emocionet e festave të fund vitit nuk kanë munguar.

Por, çdo herë vëmendja e publikut është tek personazhet e njohura, për mënyrën se si e shënojnë këto ditë të veçanta.

E, kur bëhet fjalë për divën e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli interesimi është edhe më i madh. Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj Val Krasniqi hapën dyert e shtëpisë së tyre, duke treguar se si po kremtohet nata e Vitit të Ri në familjen e tyre.

“Një vit që filloi me dhembje dhe mbaroi me shumë dashuri. Shumë intensitet, shumë ndjenja. Lodhja më e mirë në jetë”, kështu e cilëson 2017-n këngëtarja Adelina Ismaili.

Ajo ka ndarë disa prej momenteve të kremtimit të festës së Vitit të Ri.

Po shfaqen...

Ajo është shprehur shumë e lumtur, duke e cilësuar këtë natë si më të lodhur, por që është më e mira në jetë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Gjejeni shpinën në shputë dhe hiqni dhimbjet!

7 fakte të urinimit që çdo grua duhet t’i dijë!