in

Mbush ujë nudo në mes të Durrësit, gruaja nuk pyet për fqinjët (Video)

Po shfaqen...

Një vajzë është filmuar sot në Durrës, pranë lagjes 18, duke mbushur ujë nudo. Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës.

Vajza ndoshta për shkak të vapës, nuk e ka vrarë mendjen fare, por ka dale të mbushë ujë komplet nudo nga pjesa e poshtme, shkruan Jeta Osh Qef.

Po shfaqen...

Sipas dëshmitareve, përballe vajzës ka disa pallate, dhe ajo është në dijeni se shumë persona mund t’i shohin veprimet e saj. Nuk është e qartë arsyeja e këtij veprimi nga ana e saj.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Super ushqimet e shëndetshme verore

Stevia, alternativë më e shëndetshme se sheqeri i bardhë