in ,

Me lëvoren e portokallit zbardhni dhëmbët dhe shtoni bukurinë e fytyrës!

Po shfaqen...

Kush nuk i dëshiron portokajtë e lëngshëm?! Pos se janë plot me vitamina C dhe e forcojnë sistemin imun, janë aleat për bukurinë. Herën tjetër kur të hani një portokall mos ia hidhni lëvoren, por përdoreni si më poshtë…

Zbardhja e dhëmbëve

Nëse dëshironi të keni dhëmbë të bardhë pa shkuar te stomatologu, krejt çfarë duhet të bëni duhet fërkuar me lëvoren e portokallit nga të gjitha anët.

Po shfaqen...
Fytyrë të përsosur

Lëvorja e portokallit është melhem për lëkurë. Thjesht, fërkojeni fytyrën me të, e antioksiduesit në të do të bëjnë punë në mënyrë të shkëlqyeshme.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ndoshta e keni dhe nuk e dini! Simptomat e cistit ovarian…

Befasuese?! Po, bebet qajnë në barkun e nënës dhe shkenca ka një shpjegim për këtë.. (Video)