Modelja me stil të veçantë: Çdo herë që e shfaqë këmbën në fustane, Bella Hadid i çmend të gjithë (Foto)

Kur vjen fjala te moda, Bella Hadid ka një stil të veçantë, dhe pamja e saj e fundit nuk është përjashtim.

Duke e veshur një fustan të bardhë, të ngushtuar te beli, të kombinuar me buzë të kuqe, Hadid ka emituar një nga pamjet më të njohura të Marilyn Monroes.

Në “Bulgari Party” në Venice, të mbajtur këtë javë, ajo kishte zgjedhur një kostum të mahnitshëm. Ndërsa më poshtë ju sjellim disa nga fustanet më të mira që ajo i ka veshur, e në të cilat zakonisht nuk ka hezituar ta shfaqë njërën këmbë.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Tri mënyrat më të mira për t’i larguar dhimbjet e djegies nga dielli, sipas ekspertes ndërkombëtare

Meshkujt duhet të ejakulojnë 21 herë brenda muaji për t’u mbrojtur nga kanceri i prostatës!