Ndiqni LIVE ceremoninë e Oscars 2016

Në linkun e mësipërm mund ta ndiqni ‘live’ parakalimin në tepihun e kuq dhe ceremoninë e ‘Oscar’ 2016.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Grejpfruti i kuq ulë nivelin e kolesterolit!

Kefiri

Kefiri dhe dobitë e tij