in

Nëna e Rita Orës me një mesazh për të gjitha gratë shqiptare…

Po shfaqen...

Me rast të Ditës Ndërkombëtare të Gruas, Ambasada e Shqipërisë në Londër ka përgatitur një video kampanjë, në të cilën janë përfshirë gra të suksesshme shqiptarë, duke dhënë mesazhe motivuese për gratë e tjera.

Në mesin e këtyre grave të suksesshme është edhe nëna e Rita Orës, Vera, e cila porosit gratë që të përkujdesen për shëndetin e tyre.

Këtë mesazh e dha në cilësinë e një gruaje e cila ka mposhtur kancerin e gjirit dhe tash është e zonja që ta përkrah vajzën e saj, Ritën në karrierën e yllit të muzikës.

“Si mjeke dhe si grua, e cila ka përballuar luftën me kancerin e gjirit iu drejtohem nënave dhe vajzave shqiptare: Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe bëjini kontrollat paraprake rregullisht. Sot, jam e lumtur që përballova këtë sfidë dhe duke mbështetur dhe orientuar drejt karrierës ndërkombëtare vajzën time, Rita Ora. Gruaja shqiptare në Britani krenohet me ty”, ka thënë e ëma e Ritës.

Ndërsa më poshtë mund ta ndiqni videon e plotë me mesazhet e disa femrave të suskseshme…

Po shfaqen...

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas

Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Londër me anën e këtij video-mesazhi uron Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Embassy of the Republic of Albania- London Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme – Republika e Shqipërisë

Pubblicato da Embassy of the Republic of Albania- London su Giovedì 8 marzo 2018

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Thuajini lamtumirë diabetit dhe kilogramëve shtesë!

Receta e thjeshtë që zhbllokon hundën e zënë!