Nëse fëmija nuk pushon së qari, Ledioni ka zgjidhjen e përkryer për ju! (Video)

Prindërit me fëmijë të vegjël, i kanë mësuar mjaft mirë këngët që qetësojnë vogëlushët dhe muzika është zgjedhja më e mirë kur ata grinden.

Edhe Ledion Liço ka gjetur këngën e preferuar të vogëlushi London Noor, kur ai është sëmurë apo kur qanë.

Djali i Ledionit dhe Sarës muajin e kaluar mbushi 1 vjeç, ndërsa moderatori tregoi titullin e këngës gjatë intervistës për “Wake Up”.

Po shfaqen...

"Baby Shark"

Ja si mund ta nisni ditën 🙂 🙂

Pubblicato da Wake Up në Top Channel su Venerdì 19 gennaio 2018

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Nuk keni pse e përdorni më këtë pompë. Me anë të kësaj pijeje kurojeni astmën! E garantuar!

Të bëhesh nënë në Norvegji është ëndrra e çdo gruaje!