Nuk keni nevojë për operacion! Ja si mund t’i hiqni të gjitha llojet e cisteve…

Lloje të ndryshme të cisteve mund të shfaqen në pjesë të ndryshme të trupit dhe sidomos në trupin e grave. Metodat mjekësore shpesh janë invazive dhe të dhimbshme dhe problemi i vërtetë është se shpesh ndodh përsëritje pas trajtimit mjekësor.

Studimet kanë gjetur dhe provuar një ilaç natyral për cistet që është i lehtë për tu bërë.

Përbërësi kryesor i ilaçit është aloe vera.

Përbërësit:
  • Gjysmë litri alkool (70%)
  • 500 gramë mjaltë
  • 0,75 litra verë të kuqe cilësore
  • 300 gramë kafe
  • 150 gramë aloe vera
Përgatitja:

Vendosini gjethet Aloe në një blender dhe përziejini mirë. Shtojini përbërësit e tjerë dhe vazhdoni më përzierje. Vendoseni përzierjen në një kavanoz më të madh, pastaj e lini atë në një vend të freskët dhe të errët për dy javë.

Pini një lugë gjelle dy orë para vaktit, tre herë në ditë dhe mos e përzieni kurrë me ushqim.

Njerëzit që e kanë provuar ilaçin pretendojnë se cistet u janë zhdukur shpejt, sidomos ato më të voglat.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Duhet apo jo ta ruash bukën në frigorifer?

Lëkura e mollës, ideale si parfum dollapesh ose pastrues enësh