in

HAHAHAHA WOWWOW

Nuses i merr flakë fustani, videoja e dasmës shqiptare shpërndahet në internet (VIDEO)

Po shfaqen...

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video e cila thuhet se tregon një moment të sikletshëm, dhe jo vetëm kaq, në një dasmë shqiptare.

Sipas asaj që shkruajnë mediat, bëhet fjalë për momentin kur nusja dhe dhëndri hyjnë në lokal, përkatësisht në momentin kur ndizen fishekzjarre.

Siç edhe mund të shihet, një shkëndijë e fishekzjarrëve bie në fustanin e nuses.

Edhe pse fillimisht ajo nuk e vëren, janë dasmorët ata që e lajmërojnë, duke ndërhyrë gjithashtu.

Ndonëse nuk jepen detaje se kur dhe ku ka ndodhur kjo, videoja është shpërndarë me të madhe, gjithandej.

Po shfaqen...

U kall Nusja ???????

Pubblicato da Kosova Internacional su Domenica 12 agosto 2018

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Melhemi i zi: Maska nga përbërësit natyralë, e cila fshin vitet nga fytyra!

Kirurgja 90­-vjeçare ruse vazhdon të kryejë 4 operacione në ditë!