Pamje rrënqethëse! Gruaja lind fëmijën në korridorin e spitalit (Foto)

Imazhet dramatike tregojnë një nënë që lindi fëmijën e saj të gjashtë në korridorin e një spitali pasi mbërriti shumë vonë për ta bërë atë në shtrat.

Jesica Hogan lindi fëmijën e saj në korrik të vitit të kaluar dhe pamjet e publikuara së fundmi po trondisin rrjetet sociale. Ky fëmijë është djali i parë i çiftit, i cili ka edhe pesë vajza.

Nëna, e cila lindi në Spitalin Via Christi në Manhatan tha:

“Kam qëndruar zgjuar deri në orën 2 të mëngjesit. Dhe shkova me shumë dhimbje në spital aq sa linda në korridor. Unë u ula dhe mund të ndjeja kokën e tij në dorën time. Pashë burrin tim dhe i thashë, “Travis kape atë!”. Pa asnjë hezitim ai veproi pikërisht ashtu, ndërkohë që ndjeva trupin tim duke shtyrë dhe ai doli”, shtoi Jessica.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e fotografive që kanë përlotur mijëra njerëz…

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Ketchupi juaj i preferuar Heinz sjell çrregullime në mëlçi, pankreas, sistem imunitar dhe tru!

Mënyrat më të mira natyrale për të eliminuar cistet!