in

PËR TË QARËPËR TË QARË HAHAHAHA WOWWOW DASHURIDASHURI

Përshpejtojeni humbjen e peshës, ‘shfryjeni’ barkun me këtë ilaç të lashtë!

Po shfaqen...

Kopra është një bimë e rëndësishme për organizmin e njeriut. Kjo recetë mijëvjeçare është gjetur nëpër disa libra të lashtë, e ne e sjellim te ju.

Çaj nga kopra

4 lugë fara të koprës i shtoni në një litër ujë të vluar, më pas i zieni edhe për 5 minuta. E hiqni nga zjarri, e mbuloni dhe e lini edhe për 15 minuta. Procedojeni.

Po shfaqen...

Çaji nga kopra përmirëson punën e metabolizmit, sekreton lëngjet dhe helmet. Poashtu, përmirëson lëvizjen e zorrëve, ul ndjenjën e urisë, shëron kapsllëkun dhe fryrjet.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Alarmuese është ajo çfarë shkakton mishi me hormone tek meshkujt dhe femrat!

Ushtrimi tibetian për trajtimin e gjëndrës tiroide!