Pesë mënyra si t’i kombinoni fustanin dhe atletet

Fustani + atletet: pesë mënyra si t’i kombinoni

Atletet këtë verë kanë zëvendësuar praktikisht çdo lloj këpucësh, andaj barten jo vetëm me funde dhe minifunde, por edhe me fustane me të cilat përshtaten edhe mbase ndonjë lloj këpucësh me taka.

Prandaj po ju inkurajojmë që të vraponi pas këtij trendi praktik, sepse dominimi i tij sapo ka filluar.

Ndonëse duket e pabesueshme, atletet vërtet përshtaten shkëlqyeshëm me të gjitha llojet e fustaneve verore, si me fustane të shkurtra me printe lulesh dhe me vija, ashtu edhe me fustanet e gjata të cilat kryesisht i bartim me sandale japoneze.

Ndonëse nuk duhet lënë anash as veshjet solemne siç janë fustanet seksi me shpinë të hapur, por edhe fustanet e shkurtra ngjyrë të zezë

Elsa Hosk
Gigi Hadid
Gigi Hadid
Alexa Chung
Alexa Chung
Rihanna
Rihanna

Kendall Jenner
Kendall Jenner

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Largoni tabletat e gjumit – vetëm gjysëm luge nga kjo erëz do të ju ndihmojë me pagjumësinë

Do të hani gjithmonë mëngjes pasi ta lexoni këtë …