Pijeni këtë lëng dhe kurrë djersa nuk do t’ju ketë erë të keqe!

Me siguri e keni të njohur atë moment kur ndjeni se nuk ju vjen era aq e mirë. Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga djersa meqenëse detoksifikon trupin nga toksinat që shkaktojnë erën e keqe.

Përbërësit:
  • lëngu i një limoni
  • një tubë majdanoz
  • 1 copë xhenxhefil
  • 2 mollë
  • 5 gjethe të lakrës jeshile
Përgatitja:

Lajini të gjithë përbërësit dhe përziejini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Po, jam nënë e një vajze, por këtë gjë nuk ma kishte thënë askush deri më sot!

Shkruani me dorën e majtë? Ja disa fakte që duhet t’i dini me patjetër për mëngjerashë!