Procesi i transformimit të organit gjenital nga femra në mashkull (VIDEO)

Nëse ndonjëherë keni menduar se çfarë ndodhë gjatë një operacioni të ndërrimit të seksit, atëherë ju duhet ta shikoni videon e më poshtme.

Video e bërë nga Shoqata Evropiane e Urologjisë tregon se si kirurgët e transformojnë një organ gjenital femror në atë mashkullor.

Çdo kush që dëshiron ta ndërroj gjininë duhet që së pari ti marrë dy aprovime nga psikologët, të marrë terapi me hormone, dhe të jetojë ‘si mashkull/femër’ për 18 muaj.

Veç kësaj, edhe emri duhet që të ndërrohet në mënyrë legale dhe ta ketë emrin e një mashkulli/femre.

Pas krejt këtyre procedurave ju mund të futeni në operacionin e ndërrimit të seksit.

Më poshtë ju sjellim një video në të cilën tregohet detajisht se si bëhet  ndërrimi i seksit nga femër në mashkull në mënyrë kirurgjike.

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/femina15/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Mos e hidhni lëvoren e shalqirit, mund të bëni një recetë fantastike

Si të veproni që shtëpia juaj të mbajë aromë të freskët – pikërisht sikur në ndonjë hotel!