in

Publikohet “Nana përcjell vajzën” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Po shfaqen...

Ajo ditëve të fundit ishte femra më e përfolur pasi i dha fund statusit të beqares.

Bëhet fjalë për Gresa Behlulin, e cila ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare me martesë me Lulzim Ibrahimin.

Këngëtarja tashmë ka publikuar edhe një videokëngë të re së bashku me të ëmën, Shkurte Fejzën.

“Nana përcjell vajzën”, u realizua për kanagjegjin dhe dasmën e biondinës sonë.

Po shfaqen...

Videoja përmban pamje nga këto dyja festat, e cila u mbajt pak ditë më parë në një restorant luksoz në Prishtinë.

Ndryshe, muzikën dhe tekstin e këngës e ka bërë Ilir Berani gjersa orkestrimin Miti Geci.


What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

7 ushqime që ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit

Kanceri i vezoreve

Ç’duhet të dini për ‘vrasësin e heshtur’: Shenjat që paralajmërojnë kancerin e vezores