Respektoni rregullat e qarkullimit të veshjeve në rrugë

0 216

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Në foto janë dhënë disa stile veshjesh që ju mund t’i përdorni gjatë këtij sezoni në përditshmërinë tuaj.

Çanta e vogël

Një çantë e vogël me rrip të gjatë është një trend i stilit të rastësishëm, por edhe elegant.

Telefoni

Ah, nuk mund të jesh në modë nëse nuk ke një telefon në dorë.

Pelerina

Një veshje e sipërme e gjerë që mbulon linjat, por vë në pah stilin.

Atletet sportive

Të kombinuara me çfarëdo lloj veshjesh, përveç kostumit të vrapit!

Zonjë në të kuqe

Kjo është ngjyra e pranverës! Kokë e këmbë në të kuqe!

Këmisha fustan

Një këmishë e gjatë, ose shumë e gjatë…Një tendencë e dukshme!

Kominoshet

Ti ndjek modën dhe veshja e punës është kjo.

Thekët

Kanë ardhur në modë që vjeshtën e kaluar dhe vazhdojnë të jenë një trend. /Telegrafi/

The post Respektoni rregullat e qarkullimit të veshjeve në rrugë appeared first on Telegrafi.

Gjithashtu mund të lexoni
Komentet
Po ngarkohet...