in

Rikthejeni në formë vaginën pas lindjes me anë të këtij fruti!

Po shfaqen...

Për një kënaqësi të madhe është shumë me rëndësi që të keni një vaginë të ngushtë, pasi ajo ndihmon në nxitjen e fërkimit gjatë marrëdhënieve intime.

Është gjithashtu e vërtetë se muskujt e vaginës me kohë e humbin elasticitetin e tyre, por me pak përpjekje nga ana e juaj mund të rivendosni këtë elasticitet dhe ta bëni marrëdhënien tuaj të lumtur.

Më poshtë ju sjellim disa nga mënyrat natyrore që do t’ju ndihmojnë në këtë aspekt:

Po shfaqen...
  • Kulumbria, e njohur si amla apo trumzë, i vloni disa në ujë, pastaj lëreni që ai ujë të freskohet, pastaj lani vaginën tuaj 2-3 herë në ditë.

Related image

  • Ushtrimi i urinës, një nga mënyrat më të thjeshta për të shtrënguar vaginën tuaj, asnjëherë mos vini presion në muskujt e legenit, ndaleni urinën tuaj për 3-4 sekonda dhe pastaj urinoni sërish, bëni këtë çdo herë.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Comments

0 comments

Sonte flini me çorapët e lagura, efektin e vëreni në ditët në vijim!

Fëmijët do të preken nga këto probleme shëndetësore nëse pinë qumësht lope para moshës 1 vjeç!